pytania

odpowiedzi

FAQ

Jaki jest Twój styl pracy?

...

Zawsze najważniejsza jest dla mnie naturalność, a także to żebyście czuli się w moim towarzystwie komfortowo. W dniu ślubu staram się pracować niezauważalnie, a rozmową i dobrą radą rozładować atmosferę, kiedy jesteście najbardziej zestresowani. Chciałabym stworzyć dla Was nie tylko pamiątkę ślubną ale również zadbać o Wasze wspomnienia, nowe doświadczenia. Pomóc odkryć ile emocji kryje się, w każdym z Was i pokazać sposób jak je okazać przed moim obiektywem.

Czy wykonujesz sesje w dniu ślubu?

...

Oj tak! Zawsze staram się wygospodarować czas w Waszym harmonogramie na to by zrobić Wam nie tylko kadry reportażowe i grupowe ale również takie, na których będziecie razem. Może mieć to formę krótkiej sesji plenerowej poślubnej lub momentu, kiedy widzicie się po raz pierwszy.

W jaki sposób możemy zarezerwować termin? Z jakim wyprzedzeniem?

...

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki. Zapisy prowadzę z około półtorej rocznym wyprzedzeniem.

Jak daleko dojeżdżasz na śluby?

...

Uwielbiam poznawać nowe miejsca, więc zawsze jestem otwarta na wszelkie podróże. Najczęściej wykonuje reportaże ślubne w okolicy Poznania, Warszawy i Trójmiasta. Możemy również zaplanować Waszą wymarzoną sesję ślubną za granicą.

Czy możemy spotkać się na kawę, by lepiej Cię poznać?

...

Oczywiście! Zawsze bardzo Was do tego zachęcam, szczególnie przed podpisaniem umowy.  Od samego początku chce żebyście czuli się w moim towarzystwie komfortowo. Takie pierwsze spotkanie nie obliguje Was do niczego, a jest najlepszym sposobem na upewnienie się, że to właśnie ja mam stworzyć dla Was pamiątkę ślubną.

Czy retuszujesz zdjęcia?

...

Tak, więc jeżeli przed ślubem pojawi się u Ciebie jakiś problem skórny nie martw się. Wyretuszuję go dla Ciebie.

Jak długo fotografujesz w dniu ślubu?

...

Na Waszym ślubie jestem maksymalnie 12 godzin. Najpóźniej o godzinie 1 w nocy wracam do domu, a Was zostawiam w dobrej zabawie.  Tak naprawdę już  8 godzin wystarczy by wykonać pełen reportaż ślubny i uchwycić wszystkie najważniejsze oraz najbardziej atrakcyjne momenty z Waszego ślubu. Właśnie na taką opcje coraz częściej decydują się pary. Ogromnie mnie to cieszy, ponieważ świadczy to o zaufaniu do mnie. Krótszy czas pracy pozwala mi skumulować swoją kreatywność i energię na przestrzeni mniejszej ilości godzin. Pamiętajcie, że dłuższa obecność fotografa  w dniu ślubu nie znaczy, że spowoduje to lepszy materiał zdjęciowy i większą ilość zdjęć.

W jakim czasie dostaniemy nasze zdjęcia?

...

Nie później niż 90 dni. Dokładny termin oddania Wam materiału ślubnego zależy od miesiąca, w którym odbywa się ślub. Jak sami pewnie wiecie są miesiące popularne, w którym pary bardzo często organizują śluby i to dla mnie najintensywniejszy czas pracy. Są również miesiące mniej popularne, podczas których udaje mi się oddawać materiał zdjęciowy już po 6 tygodniach.