Jak ubrać się na sesje ? - część 2

W drugiej części poradnika "jak ubrać się na sesje", przedstawiam Wam propozycje gotowych stylizacji zarówno na sesje narzeczeńskie, rodzinne oraz ciążowe.Wstęp

Inspiracje podzieliłam na trzy kategorie: sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne oraz ciążowe. Jednak przy wyborze odpowiedniej stylizacji możecie kierować się wszystkimi zestawami, które tutaj znajdziecie :)


Na początek!

Na sam początek mam dla Was małą "ściągę" dotyczącą kolorystyki ubrań, o której piszę więcej w pierwszej części poradnika:
SESJE RODZINNE:

SESJE NARZECZEŃSKIE:


SESJE CIĄŻOWE:
Jak skompletować stylizację?

Oprócz zakupów w tzw. "sieciówkach" zachęcam Was do robienia zakupów z drugiej ręki. Jest wiele internetowych second handów (np. Vinted), gdzie jesteście wstanie za naprawdę małe pieniądze skompletować spójne stylizację dla całej rodziny. Znajdziecie tam nie tylko ubrania, a również kapelusze czy inne dodatki, które mogę urozmaicić Waszą stylizację. Poniżej znajdziecie przykładową listę sklepów, które posiadają ubrania w ładnej kolorystyce, odpowiadającej pokazanym wyżej inspiracją.


Sklepy:

- Oysho

- ZARA

- Stradivarius

- Vinted (second hand)

- Seasidetones

- Gabola manufaktura

- Poppi.pl

- Some.pl

- Zola

- Tatuum

- BohemisoulMagia nie dzieje się sama!

Finalny efekt sesji zależy od umiejętności fotografa, od miejsca sesji, od pogody ale również od Waszego przygotowania do niej oraz zaangażowania. Wspólnie tworzymy Wasza pamiątkę na lata, warto poświęcić chwilę czasu, by odpowiednio się do niej przygotować :)Magda :)


zdjęcia źródło: pinterest