Kilka faktów o mnie!

Jak można opisać swoje pragnienia, pasje i osobowość w kilku zdaniach? Nie można :) Dlatego wybrałam 10 informacji, które miały wpływ na to jaka jestem teraz, jak postrzegam otaczający mnie świat oraz jak pokazuje go w moich kadrach.1. Ukończyłam Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu.

Przyjęcie mnie na te studia udowodniło mi, że marzenia się spełniają, ale trzeba mieć odwagę, by po nie sięgnąć. Wykształcenie artystyczne nauczyło mnie by patrzeć szeroko, iść pod prąd i słuchać siebie.

​2. Gdybym nie była fotografką..

Zajmowałabym się konserwacją dzieł sztuki oraz wzornictwem przemysłowym. Konserwacją zabytków zajmował się również mój ukochany dziadek.

3. W wolnym czasie?

Maluje obrazy, odnawiam polskie krzesła z lat 60 i spędzam czas z mężem przy winie, słuchając płyt winylowych i wspominając wspólne koncerty.

​4. Moje marzenie?

Marzę o locie w kosmos! :) A bardziej realnie, to o zbudowanie domu na czterech kołach i podróż z moim mężem w poszukiwaniu najpiękniejszego miejsca na ziemi.

5. Jestem dumna z..

Z tego, że nauczyłam się słuchać siebie.

​6. Nie jestem dumna z..

Z tego, że nadal nie potrafię złapać dystansu do sytuacji, na które nie mam wpływu. Walczę z perfekcjonizmem, który często nie pozwala mi zasnąć.

​7. Bez czego nie potrafiłabym żyć? Bez..

Kawy, pizzy, nocowania pod gołym niebem, muzyki, psiaków i bez najbliższych mi osób.

8. Wierzę w..

Wierzę w to, że dobro wraca.

9. Krótka historia mojego logo..

To, że marzę o locie w kosmos już wiecie :) Interesują mnie gwiazdozbiory, historia naszego istnienia i astrofotografia. Mogłabym godzinami patrzeć w gwiazdy. W dodatku mój żywioł to woda, odnajduje w niej wolność, spokój, kontakt z naturą i kosmiczną energię. Jeżeli jesteście ciekawi co tak fascynuje mnie w wodach, morzach i oceanach to zobaczcie ten film:

www.seachangeproject.com/myoctopusteacher/


​ 10. Na koniec ciekawostki!


- Lubię spędzać czas w samotności
- W mojej szafie jest sporo rzeczy w stylu lat 70
- Jestem wegetarianką
- Jestem żoną od kilku lat i niedawno adoptowaliśmy 11 letniego psiaka (Dyzio)