Poradnik ślubny, czyli niezbędnik dla każdej Pary Młodej

O co właściwie chodzi z tym poradnikiem? Informacje o nim mogliście znaleźć tutaj na stronie, lub w ofercie, którą przesłałam Wam mailowo w odpowiedzi na Wasze zapytanie. Co kryje się za słowami "Poradnik ślubny" , na jakie pytania w nim odpowiadam i jak można go otrzymać? Właśnie te informacje znajdziecie tutaj!

Na początek najlepsze wieści! Każda z moich ślubnych par otrzymuje ode mnie całkowicie darmowo Poradnik ślubny w formie elektronicznej. Pracuję również nad tym, by wprowadzić go do sprzedaży, więc już całkiem niedługo, wszystkie pary przygotowujące się do ślubu będą mogły skorzystać z porad jakie się w nim znajdują!Czym jest poradnik ślubny?

Wszystko to co piękne ujęte w jednym miejscu i podzielone na kategorie. Podczas tworzenia tej ogromnej i bezcennej bazy wiedzy, kierowałam się moim doświadczeniem,, a także tym by Wasza uroczystość była nieprzeciętna i wyjątkowa. Pokazuje w nim nieszablonowe rozwiązanie i sposoby na rozwiązanie problemów, które możecie napotkać podczas przygotowań do ślubu, a które mogły nie przyjść Wam do głowy. W poradniku zamieniam się w Waszą "fotograficzną konsultantkę ślubną". Pisząc poradnik miałam ogromną nadzieję, że informacje, które w nim znajdziecie pomogą Wam w łatwiejszy sposób zaplanować uroczystość.


Na jakie pytanie znajdziecie w nim odpowiedz?

Poradnik zawiera 10 cennych rad, które szczegółowo opisuje i wyjaśniam. Znajdziecie tam również listę firm, artystów i innych usługodawców, których serdecznie polecam. Przy ich wyborze kierowałam się doświadczeniem, moimi wrażeniami po współpracy lub doceniam ich wartość artystyczną i wiem, że świetnie wpiszą się w moją stylistykę. Dzięki czemu finalnie na Waszym ślubie wszystko będzie wyglądać spójnie i niepowtarzalnie.


Spis treści:


Rozdział 1 - "Wyglądaj jak milion dolarów"

Rozdział 2 - "Klasa, pewność siebie i nutka szaleństwa"

Rozdział 3 - "Światło, dla fotografa jest jak tlen"

Rozdział 4 - "Fotograf - Kamerzysta, czyli Wasz dream team"

Rozdział 5 - "Magia nie dzieje się sama"

Rozdział 6 - "Tort nie musi wjechał o północy"

Rozdział 7 - "Jak uszczęśliwić Pana Młodego?" Rozdział 8 - "Inwestuj w wspomnienia"

Rozdział 9 - "Atrakcje, czyli pomysł na nudę"

Rozdział 10 - "Ostatnia i najważniejsza. Potrzeba odwagi w sięganiu po marzenia!"Magda.