Subtelność i delikatność, czyli sesja kobieca

Czy sesja kobieca jest mi potrzebna? Tutaj opowiem więcej, dlaczego warto zdecydować się na taką sesje, odpowiem na najczęściej zadawane pytania, opiszę jak ona wygląda i upewnię Was, że każda z nas jest piękna!Czy sesja kobieca jest mi potrzebna? Tutaj opowiem więcej, dlaczego warto zdecydować się na sesje kobiecą i postaram się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania, opisać i upewnić Was, że każda z nas jest piękna!


Przede wszystkim jako fotografka na co dzień spotykam się z kobietami nie doceniającymi swoich atutów, bez pewności siebie i często nie umiejącymi odnaleźć swojej kobiecości. Zawsze staram się by moimi kadrami dodawać Wam tą pewność siebie. I właśnie to jest jednym z głównych celów tej sesji!Gdzie odbywa się sesja?

Sesje kobiece najczęściej realizuje w studio fotograficznym. Dlaczego? Odpowiedzi jest kilka. Po pierwsze u Was w mieszkaniach nie zawsze są odpowiednie warunki by wykonać zdjęcia. Istotnym elementem pięknych zdjęć portretowych jest odpowiednie światło, i to właśnie światło oraz kolorystyka wnętrza najbardziej definiuje to czy w danej przestrzeni możemy wykonać taką sesje. Drugim powodem, dla którego sesja odbywa się w studio jest po prostu większa przestrzeń. Minimalistyczne wnętrze, łatwy dostęp do toaletki,możliwość skorzystania z makijażystki, piękne światło i łatwość w zmianie aranżacji. Zauważyłam również, że w studio, które jest "neutralnym gruntem" dużo łatwiej jest Wam otworzyć się na nowe. :)Czy na sesji kobiecej muszę być naga?

Absolutnie, nie! Myślę, że najgorszą, rzeczą jest zmuszać się do czegoś, czego się po prostu nie czuje. Osobiście uważam również, że siła przekazu tkwi w niedopowiedzeniu. Dlatego często do sesji kobiecych wykorzystuję żywe kwiaty lub delikatne tkaniny. Dobrym pomysłem jest zakupienie ładnej bielizny lub po prostu jak na widocznych zdjęciach koronkowej koszuli czy sukienki. Podczas sesji tworzę Wam komfortową i intymną przestrzeń do otworzenia się na nowe doświadczenie. Przy nostalgicznej muzyce, dużo rozmawiamy, opowiadacie mi o sobie i o swoich marzeniach. Ta zbudowana wspólnie relacja pozwala Wam otworzyć się bardziej i często wychodzicie z inicjatywą pokazania nagości.Czy zdjęcia będą wyretuszowane?

Oczywiście! Wykonane zdjęcia poddawane są retuszowi. Patrząc na te zdjęcia macie czuć się piękne! Cała postprodukcja wykonana jest ze smakiem, wygląda naturalnie i subtelnie.

Oczywiście przed sesją polecam Wam wykonanie podstawowego manicure i pedicure, a na sesje przyjechać wyspaną i wypoczętą.
Z jakich dodatkowych usług można skorzystać?

Przede wszystkim współpracuje z wizażystkami, które w dniu sesji mogą wykonać Wam makijaż i uczesać. Taka chwila dla siebie na pewno doda Wam pewności siebie i uwydatni Waszą kobiecość.

Pracuję również na tym by dać Wam możliwość wypożyczenia u mnie sukienek i dostępu do mini garderoby, w której znajdą się sukienki, koszule i tuniki.

Po zakończonej sesji istnieje możliwość zamówienia odbitek, albumów oraz wydruków artystycznych, które są absolutną rewelacją i przepięknym uwieńczeniem naszej pracy.

Aby otrzymać ofertę sesji kobiecych skontaktujcie się ze mną poprzez formularz kontaktowy na stronie. :)


Magda.