top of page
Oferta ślubna 2023(1).png
Formularz
Kontakt
fotograf warszawa_001.jpg

KILKA SŁÓW
ODE MNIE

Wasza historia ślubna to prawdziwe chwile, to uściski, taniec, toasty przy szampanie, łzy radości i chwile spędzone w gronie najbliższych.
 
Od samego początku staram się, żebyście czuli się w moim towarzystwie komfortowo. Uważam, że to podstawa do zbudowania atmosfery sprzyjającej okazywaniu sobie uczuć.

 

Moje zdjęcia charakteryzuje dynamika oraz subtelne gesty. Dotarcie do własnej emocjonalności pozwoliło mi na odnalezienie własnego indywidualnego stylu oraz wpłynęło na umiejętność pracy z bohaterami moich zdjęć.
 
Inspiruje mnie fotografia uliczna Nowego Yorku z lat 60/70. Najważniejsze dla mnie osiągnięcie artystyczne to publikacja w Vogue Italia.
 
Fotografuje na terenie całej Polski ale wspaniale czuję się również we Włoszech. Dla wyjątkowej historii pojadę wszędzie!

M.

tekstura (2).png

CO TAK NAPRAWDĘ OZNACZA SZCZERY MATERIAŁ ŚLUBNY?

Każdy mógłby powiedzieć, że jego materiał zdjęciowy ma autentyczny i dokumentalny styl. Nie mogę wypowiadać się za innych, jednak mogę powiedzieć za siebie i oto co szczerość oznacza dla mnie.

 

Szczerość to cierpliwe czekanie na prawdziwe momenty. Udawany śmiech zawsze będzie tylko udawanym śmiechem bez prawdziwej radości i szczęśliwych wspomnień.

 

Szczera fotografia nigdy nie powie “O nie! Nie płacz!”. Tego dnia może być całe spektrum emocji włączając w to radość, smutek, nerwy i ekscytację. Łzy są pięknym wyrazem każdej z tych emocji, których nigdy nie należy ukrywać. Makijaż zawsze można poprawić - emocje zostają na całe życie.

Szczery reportaż wie, że nie ma możliwości powtarzania czegokolwiek. Albo to “masz”, albo nie. Dzień ślubu jest przepełniony pięknymi i prawdziwymi chwilami nie do powtórzenia.

 

Szczerość oznacza świadomość, że nie trzeba niczego nadmiernie pozować ani reżyserować oraz że uchwycenie prawdziwych nieperfekcyjnych chwil jest lepsze niż uchwycenie tych doskonale wystylizowanych, które za 20 lat nie przywołają żadnego wspomnienia.

 

Szczerość pozwala, aby wiatr rozwiewał włosy Panny Młodej.

 

Szczerość, to świadomość, że Para Młoda nie chce zdjęć, które są idealne. Chcą zdjęć, które przypominają im prawdziwe chwile z dnia ślubu.

fotograf ślubny - Warszawa, Cicha 23 (42).jpg
fotograf ślubny - Warszawa, Cicha 23 (51).jpg
sesja plenerowa Poznań , sesja narzeczeńska Poznań_044.jpg
bottom of page